Teknoloji

Helldivers 2 Geliştiricisi, Oyuncular Sunucu Sorunlarıyla Dalga Geçtiği İçin Discord Kanalını Kapattı

Oyun yapımcıları çok oyunculu yapımlara odaklanmış. bu oyunlardan biri Cehennem dalgıçları 2. Yapım satış rakamları açısından başarılı bir performans sergilese de sunucu sorunları ve maç bulmada yaşanan zorluklar oyunseverleri sinirlendiriyor. Oyuncular ayrıca Discord dahil çeşitli kanallarda yansımalarını gösteriyorlar.

Helldivers 2’nin Discord kanalı geçici olarak kilitlendi

PC ve PlayStation 5’te yayınlanmasının üzerinden yalnızca bir hafta geçti. 1 milyon satış Helldivers 2, Steam’de eş zamanlı 100 bin ve 200 bin çevrimiçi oyuncu sayısına ulaşan ilk oyun oldu. Oyun aynı zamanda Steam’de en çok satanlar Ayrıca listede üst sıralarda yer aldı. Başarısının bedelini ödeyen yapımcı ok ucu oyun çıktığından beri maç bulma ve sunucu sorunlarını çözmeye çalışıyor. Bu sorunlar nedeniyle oyunun incelemeleri karışık.

Nihayet bugün sabah oyunun sunucu sorunları Tekrar başladığında oyuncular şirketin Discord sunucusuna da saldırdı. Oyuncular Call of Duty: Advanced Warfare oyunundan sonra ünlü oldular. “Saygınızı göstermek için F tuşuna basın.” meme. Discord sunucusunun F görselleriyle dolması üzerine şirket, kanalı geçici olarak kapattı. Bir moderatör, yaptığı açıklamada, bu seri gönderileri paylaşanları önce geçici olarak engelleyeceklerini, ardından tamamen yasaklayacaklarını belirtti.

Tabii bu durum oyuncuları durdurmadı . Bu durumda oyuncular Reddit’te yapımın konusunu doldurdular. Oyunun yaşadığı sorunların nedeni şu an oyuncu sayısının fazla olması.

kadisehrihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu