Yaşam

Yeni Yıl Heyecanına Girmenizi Sağlayacak 11 Güzel Noel Temalı Nail Art

Yılın o zamanı! Yeni Yıl ruhu her yere yayıldı. Tabii tırnaklar da bu coşkudan nasibini aldı. İşte tırnaklarınızı şenlendirecek yeni yıl temalı tırnak fonu örnekleri…

1. Şeker Kamışı

Şeker makineniz geldi! Tırnaklara tatlı dokunuşlar yapmanın tam zamanı. İnce uçlu fırçalarla bu nail plus’ı yapabilirsiniz.

2. Kırmızı ve Beyazın Uyumu

Çok kolay ve çok şık! Yeni yılın ana renkleri olan kırmızı ve beyazın uyumunu bu nail art ile yapabilirsiniz. Ekstra herhangi bir malzemeye bile ihtiyacınız yok. Sadece oje fırçalarınız yeterli olacaktır.

3. Kardan Adam Mutluluğu

Yılbaşı ruhundan bahsetmişken, kardan adam olmadan olmaz değil mi? Tırnak uçlarınıza beyaz oje ile yapacağınız uygulama ile kardan adam tırnaklarınızı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

4. Yeşil ve Kırmızının Rüyası

Özellikle tırnaklarınız kısaysa bu nailback tam size göre. Biraz yeşil, biraz beyaz, biraz kırmızı!

5. Parlak Renkler

Biraz parlaklık, biraz desen. Çok kolay bir nailback olmasa da tırnaklara tam oturacağı aşikardır.

6. Kar Tanesi

Yine uygulaması çok kolay bir model. Kısa ve temiz tırnaklarınıza kırmızı oje sürün ve beyaz ojeyi ince bir fırça yardımıyla kar taneleri şeklinde dağıtın. Tek bir alıntı yeterli olacaktır.

7. Mavinin Cazibesi

Hep kırmızı kalmayalım, maviye gidelim! Mavi oje, parıltı, bazı çıkartmalar! Mükemmel bir tırnak sanatına merhaba deyin.

8. İkram Paketi Sevinci

Tırnaklara resim boyamak harika olabilir. Özellikle uzun tırnaklarda. Biraz geyik desenleri, biraz hediye paketleri ve son olarak da biraz parlak dokunuşlar…

9. Noel Baba

Zor bir tırnak arka planını kabul etmek. Ama inanılmaz renkli ve neşe dolu. Yeni yıl coşkusunu en çok hissettirenlerden biridir. Meydan okumayı seviyorsanız, bu çivi tam size göre.

10. Parlak Çanlar

Sadeliği seviyorsanız bu ışıltılı çan şeklindeki modeli deneyebilirsiniz. İmalatı da oldukça kolaydır.

11. Siyah ve Altının Asaleti

Hem siyah hem de altın ve beyaz. Zarafet ve zarafet tırnaklarda buluşuyor!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu